Wybrany wątek opinii
Ach, cóż za przełom dla kultury: przez rok naświetlać puszkę, potem zachwycać się smugą słońca i ogłosić to wielowymiarową refleksją nad czasem, recyklingiem oraz zapewne kondycją współczesnego człowieka. A gdy do fotografii z puszki dołoży się jeszcze warsztaty grania na śmieciach, performans, stowarzyszenie i mikrodotację, powstaje dzieło kompletne, idealny pomnik epoki, w której brak talentu najłatwiej zastąpić grantowym formularzem i odpowiednio napuszoną narracją.
Do moderacji
Odpowiedz
5
10
A bezradnym filozofom tylko wieczna krytyka się udaje i udawanie mądrych, choć to drugie ze słabym skutkiem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Pochwal się czymś co robisz poza pracą, czymkolwiek poza hejtowaniem oczywiście, bo to robisz całkiem nieźle 👍
Do moderacji
Odpowiedz
0
1