Wybrany wątek opinii

Ach, cóż za przełom dla kultury: przez rok naświetlać puszkę, potem zachwycać się smugą słońca i ogłosić to wielowymiarową refleksją nad czasem, recyklingiem oraz zapewne kondycją współczesnego człowieka. A gdy do fotografii z puszki dołoży się jeszcze warsztaty grania na śmieciach, performans, stowarzyszenie i mikrodotację, powstaje dzieło kompletne, idealny pomnik epoki, w której brak talentu najłatwiej zastąpić grantowym formularzem i odpowiednio napuszoną narracją.
(2026.06.22)
A bezradnym filozofom tylko wieczna krytyka się udaje i udawanie mądrych, choć to drugie ze słabym skutkiem.
(2026.06.22)
Pochwal się czymś co robisz poza pracą, czymkolwiek poza hejtowaniem oczywiście, bo to robisz całkiem nieźle 👍
Noeneon (2026.06.22)
Powrót do komentarzy