Wybrany wątek opinii

Potencjał w sam raz na 4 lige szuwarowo bagienna pod batutą wfisty Karola
(2026.06.22)
jest uśmiech, radość..... a to najważniejsze. Brawo Chłopaki i trenerzy oraz W-fiści. Kto liznął jakiegoś sportu choć troszkę to na pewno nie napisze tak głupiego komentarza. Chłopaki róbcie swoje i nie przejmujcie się przegrywami.
(2026.06.22)
Powrót do komentarzy