Wybrany wątek opinii
Potencjał w sam raz na 4 lige szuwarowo bagienna pod batutą wfisty Karola
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
jest uśmiech, radość..... a to najważniejsze. Brawo Chłopaki i trenerzy oraz W-fiści. Kto liznął jakiegoś sportu choć troszkę to na pewno nie napisze tak głupiego komentarza. Chłopaki róbcie swoje i nie przejmujcie się przegrywami.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0