UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jest uśmiech, radość..... a to najważniejsze. Brawo Chłopaki i trenerzy oraz W-fiści. Kto liznął jakiegoś sportu choć troszkę to na pewno nie napisze tak głupiego komentarza. Chłopaki róbcie swoje i nie przejmujcie się przegrywami.


Anuluj