UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jest uśmiech, radość..... a to najważniejsze. Brawo Chłopaki i trenerzy oraz W-fiści. Kto liznął jakiegoś sportu choć troszkę to na pewno nie napisze tak głupiego komentarza. Chłopaki róbcie swoje i nie przejmujcie się przegrywami.