UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jest uśmiech, radość..... a to najważniejsze. Brawo Chłopaki i trenerzy oraz W-fiści. Kto liznął jakiegoś sportu choć troszkę to na pewno nie napisze tak głupiego komentarza. Chłopaki róbcie swoje i nie przejmujcie się przegrywami.