Wybrany wątek opinii

Przede wszystkim to są psy bezdomne Ich dzikość i agresja to sprawa wtórna. Spowodowana głównie głodem. A odstrzelaniem bezdomnych czworonogów specjalizują się nasi sąsiedzi ze Wschodu. Cywilizowane społeczności inaczej rozwiązują problemy bezdomnych zwierzaków. Mojego rodzinnego miasta nie stać na stworzenie i prowadzenie dla nich (zwierzaków) schroniska?
breslauer (2026.06.06)
@breslauer - Stać, tylko nie potrafią ich złapać. Trochę jak wypuścić agresywnego wariata z nożem i czekać, jak kogoś zabije lub zrani to się go złapie, za wszelką cenę. A po za tym zróbmy schroniska dla myszy, szczurów i innych, to też zwierzęta, są ludzie którzy to hodują, lubią i nie postrzegają jako zagrożenie. Dodatkowo zdrowie i życie mojego dziecka, dzieci sąsiadów jest cenniejsze niż życie choćby 100 bezdomnych psów.
(2026.06.07)
Powrót do komentarzy