UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@breslauer - Stać, tylko nie potrafią ich złapać. Trochę jak wypuścić agresywnego wariata z nożem i czekać, jak kogoś zabije lub zrani to się go złapie, za wszelką cenę. A po za tym zróbmy schroniska dla myszy, szczurów i innych, to też zwierzęta, są ludzie którzy to hodują, lubią i nie postrzegają jako zagrożenie. Dodatkowo zdrowie i życie mojego dziecka, dzieci sąsiadów jest cenniejsze niż życie choćby 100 bezdomnych psów.