UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przede wszystkim to są psy bezdomne Ich dzikość i agresja to sprawa wtórna. Spowodowana głównie głodem. A odstrzelaniem bezdomnych czworonogów specjalizują się nasi sąsiedzi ze Wschodu. Cywilizowane społeczności inaczej rozwiązują problemy bezdomnych zwierzaków. Mojego rodzinnego miasta nie stać na stworzenie i prowadzenie dla nich (zwierzaków) schroniska?

breslauer