Wybrany wątek opinii
Nie za bardzo rozumie tak wielkiego podniecenia. Propaganda, indoktrynacja, ideologizacja na najwyzszym poziomie. Bylo za czasow PRL-u, jest tez dzis. Kiedys bylo wiecej swiat koscielnych, dzis wojskowych. Zabawa za nasze pieniadze trwa i nikt nie narzeka.
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Zwykły Kowalski płaci za te ich zabawy
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Powinna być robiona jakaś kontrola co do wydatków przez jednostki jw, tyle pieniędzy co jest marnowane to masakra
Do moderacji
Odpowiedz
2
2