Wybrany wątek opinii

Nie za bardzo rozumie tak wielkiego podniecenia. Propaganda, indoktrynacja, ideologizacja na najwyzszym poziomie. Bylo za czasow PRL-u, jest tez dzis. Kiedys bylo wiecej swiat koscielnych, dzis wojskowych. Zabawa za nasze pieniadze trwa i nikt nie narzeka.
(2026.06.03)
Zwykły Kowalski płaci za te ich zabawy
(2026.06.03)
Powinna być robiona jakaś kontrola co do wydatków przez jednostki jw, tyle pieniędzy co jest marnowane to masakra
Komandos He he (2026.06.03)
Powrót do komentarzy