UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie za bardzo rozumie tak wielkiego podniecenia. Propaganda, indoktrynacja, ideologizacja na najwyzszym poziomie. Bylo za czasow PRL-u, jest tez dzis. Kiedys bylo wiecej swiat koscielnych, dzis wojskowych. Zabawa za nasze pieniadze trwa i nikt nie narzeka.


Anuluj