UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie za bardzo rozumie tak wielkiego podniecenia. Propaganda, indoktrynacja, ideologizacja na najwyzszym poziomie. Bylo za czasow PRL-u, jest tez dzis. Kiedys bylo wiecej swiat koscielnych, dzis wojskowych. Zabawa za nasze pieniadze trwa i nikt nie narzeka.