Wybrany wątek opinii

Większość była dowieziona bo to elita. A zwykły mieszkaniec widać na zdjęciach nie dotarł bo jak albo praca albo most nie do przebycia pieszo. Rzadzacy miastem widac powracają do byłej tradycji z PRL u czyli impreza dla garstki. Pamiętajcie my to zapamiętamy i podziękujemy przy uranie wyborczej.
(2026.06.03)
Zapomniałes już że pisiory robiły zamknięte imprezy tylko dla swoich?
Tak było (2026.06.03)
Powrót do komentarzy