UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Większość była dowieziona bo to elita. A zwykły mieszkaniec widać na zdjęciach nie dotarł bo jak albo praca albo most nie do przebycia pieszo. Rzadzacy miastem widac powracają do byłej tradycji z PRL u czyli impreza dla garstki. Pamiętajcie my to zapamiętamy i podziękujemy przy uranie wyborczej.