UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Większość była dowieziona bo to elita. A zwykły mieszkaniec widać na zdjęciach nie dotarł bo jak albo praca albo most nie do przebycia pieszo. Rzadzacy miastem widac powracają do byłej tradycji z PRL u czyli impreza dla garstki. Pamiętajcie my to zapamiętamy i podziękujemy przy uranie wyborczej.