Wybrany wątek opinii
Okazuje sie, że we współczesnym Elblagu na Dzień Dziecka nie wymyślono nic lepszego niż wzorce wypracowane w deficytowym i wyśmiewanym PRLu. Wiecie dlaczego? Bo były organizowane z serca. Daj Wam Boże sukces choć dzis organizatorzy robią to przede wszystkim dla popularności na tik-toku.
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
Czy dolinka czy park modrzewia, Najważniejsze że dzieciaki były szczęśliwe.
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
Równie ważne są postawy organizatorów oraz ich ukryte intencje. Dzieci oprócz ich uszczęśliwiania powinny być wychowywane i formowane, by wyrośli z nich mądrzy i odpowiedzialni ludzie. Innymi słowy dobre wychowanie daje szczęście - trzeba na nie jednak zapracować a na owce poczekać. A więc niesesty "not instant"
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
A po tobie dobrych owoców brak, chyba nieszczęśliwy musisz być.
Do moderacji
Odpowiedz
4
3