Wybrany wątek opinii

Okazuje sie, że we współczesnym Elblagu na Dzień Dziecka nie wymyślono nic lepszego niż wzorce wypracowane w deficytowym i wyśmiewanym PRLu. Wiecie dlaczego? Bo były organizowane z serca. Daj Wam Boże sukces choć dzis organizatorzy robią to przede wszystkim dla popularności na tik-toku.
(2026.05.31)
Czy dolinka czy park modrzewia, Najważniejsze że dzieciaki były szczęśliwe.
(2026.05.31)
Równie ważne są postawy organizatorów oraz ich ukryte intencje. Dzieci oprócz ich uszczęśliwiania powinny być wychowywane i formowane, by wyrośli z nich mądrzy i odpowiedzialni ludzie. Innymi słowy dobre wychowanie daje szczęście - trzeba na nie jednak zapracować a na owce poczekać. A więc niesesty "not instant"
(2026.05.31)
A po tobie dobrych owoców brak, chyba nieszczęśliwy musisz być.
(2026.05.31)
Powrót do komentarzy