UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Okazuje sie, że we współczesnym Elblagu na Dzień Dziecka nie wymyślono nic lepszego niż wzorce wypracowane w deficytowym i wyśmiewanym PRLu. Wiecie dlaczego? Bo były organizowane z serca. Daj Wam Boże sukces choć dzis organizatorzy robią to przede wszystkim dla popularności na tik-toku.


Anuluj