UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Okazuje sie, że we współczesnym Elblagu na Dzień Dziecka nie wymyślono nic lepszego niż wzorce wypracowane w deficytowym i wyśmiewanym PRLu. Wiecie dlaczego? Bo były organizowane z serca. Daj Wam Boże sukces choć dzis organizatorzy robią to przede wszystkim dla popularności na tik-toku.