UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Okazuje sie, że we współczesnym Elblagu na Dzień Dziecka nie wymyślono nic lepszego niż wzorce wypracowane w deficytowym i wyśmiewanym PRLu. Wiecie dlaczego? Bo były organizowane z serca. Daj Wam Boże sukces choć dzis organizatorzy robią to przede wszystkim dla popularności na tik-toku.