Wybrany wątek opinii

EMPK. Tak powinna się nazywać Elbląskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Powołać nową spółkę miejską, przy urzędzie miasta, zlikwidować darmozjadów ZKM. Miejskiej spółce łatwiej było by pozyskać fundusze na zakup taboru. Firmom z przetargu liczy się tylko wozokilometr i kasa z tego, jakość nie ważna. No ale w UM znów ktoś z urzedasów się lepiej.
Ojacie (2026.05.19)
@Ojacie - Ojciec ojciec nie rozpędzaj się, po to rozwalono spółkę miejską, żeby hrabiostwo od transportu zamawiało sobie transport jaki chce kiedy chce I ile chce, a kto bogatemu zabroni, co Ty myŝlisz, że oni będą walczyć o srodki unijne na nowy transport, a kto to ogarnie? gdzie złożyć, w jakim języku mają być te wnioski I na co im ta cała kołomyja, jak tylko pstryknom palcami jak po taksówkę I mają transport jaki chcą I to z pełnym koncertem życzeń, a to musi być klima, muszą być nowe, tyle a tyle nisko- podłogowych, od tego koncertu może zakręcić się w głowie a co dopiero na rondah I zakrętach, kròtko mówiąc lenie bez ambicji by mieć własny niezależny transport i go rozwijać, wolą jak pozostałe sektory miejskiej gospodarki udawać że coś naprawiają, że coŝ remontują a tak naprawdę nic nie robią- dlavzego? bo nie ma kasy, a dlaczego nie ma kasy, bo mamy takich rządzących.
(2026.05.20)
Powrót do komentarzy