UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@Ojacie - Ojciec ojciec nie rozpędzaj się, po to rozwalono spółkę miejską, żeby hrabiostwo od transportu zamawiało sobie transport jaki chce kiedy chce I ile chce, a kto bogatemu zabroni, co Ty myŝlisz, że oni będą walczyć o srodki unijne na nowy transport, a kto to ogarnie? gdzie złożyć, w jakim języku mają być te wnioski I na co im ta cała kołomyja, jak tylko pstryknom palcami jak po taksówkę I mają transport jaki chcą I to z pełnym koncertem życzeń, a to musi być klima, muszą być nowe, tyle a tyle nisko- podłogowych, od tego koncertu może zakręcić się w głowie a co dopiero na rondah I zakrętach, kròtko mówiąc lenie bez ambicji by mieć własny niezależny transport i go rozwijać, wolą jak pozostałe sektory miejskiej gospodarki udawać że coś naprawiają, że coŝ remontują a tak naprawdę nic nie robią- dlavzego? bo nie ma kasy, a dlaczego nie ma kasy, bo mamy takich rządzących.