UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

EMPK. Tak powinna się nazywać Elbląskie Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne. Powołać nową spółkę miejską, przy urzędzie miasta, zlikwidować darmozjadów ZKM. Miejskiej spółce łatwiej było by pozyskać fundusze na zakup taboru. Firmom z przetargu liczy się tylko wozokilometr i kasa z tego, jakość nie ważna. No ale w UM znów ktoś z urzedasów się lepiej.

Ojacie

Anuluj