Wybrany wątek opinii

Widzew II - ZKS 3-0,Olimpia Ii - Pisa 0-1,Olimpia III - Wałsza Pieniężno 3-6..... to sa wychowankowie koordynatora a teraz pierwszego trenera... brawo zarząd.... brawo Elbląg... EGO TOP w Olimpii
koniec i kropka (2026.05.10)
@koniec i kropka - Ludzie, czym wy się podniecacie. Lepiej na szachy popatrzeć, tam większe emocje niż meczu z udziałem Olimpii.
(2026.05.10)
Powrót do komentarzy