UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzew II - ZKS 3-0,Olimpia Ii - Pisa 0-1,Olimpia III - Wałsza Pieniężno 3-6..... to sa wychowankowie koordynatora a teraz pierwszego trenera... brawo zarząd.... brawo Elbląg... EGO TOP w Olimpii
koniec i kropka