UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widzew II - ZKS 3-0,Olimpia Ii - Pisa 0-1,Olimpia III - Wałsza Pieniężno 3-6..... to sa wychowankowie koordynatora a teraz pierwszego trenera... brawo zarząd.... brawo Elbląg... EGO TOP w Olimpii

koniec i kropka

Anuluj