UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@koniec i kropka - Ludzie, czym wy się podniecacie. Lepiej na szachy popatrzeć, tam większe emocje niż meczu z udziałem Olimpii.
@koniec i kropka - Ludzie, czym wy się podniecacie. Lepiej na szachy popatrzeć, tam większe emocje niż meczu z udziałem Olimpii.