Wybrany wątek opinii
Nawiązując do wniosku - Bezproblemowego. Może ktoś ze Starych Elblążan napisze o historii tego budynku, kiedyś Hotelu Robotniczego zanim opanowali go miłośnicy niszczenia wszystkiego co wspólne przy tolerancji kolejnych władz po 1989 roku.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Gwoli ścisłości - ten "hotelowiec" nie został opanowany przez "miłośników niszczenia wszystkiego co wspólne", lecz oni tam zostali "przesiedleni" przez ZBK.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1