UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawiązując do wniosku - Bezproblemowego. Może ktoś ze Starych Elblążan napisze o historii tego budynku, kiedyś Hotelu Robotniczego zanim opanowali go miłośnicy niszczenia wszystkiego co wspólne przy tolerancji kolejnych władz po 1989 roku.