UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawiązując do wniosku - Bezproblemowego. Może ktoś ze Starych Elblążan napisze o historii tego budynku, kiedyś Hotelu Robotniczego zanim opanowali go miłośnicy niszczenia wszystkiego co wspólne przy tolerancji kolejnych władz po 1989 roku.