UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tam będę przesiedleni Ci, którzy współpracują, płacą czynsz itd. Reszta tych którzy zalegają od lat z czynszem będzie zmigrowana do slamsów.

Prata

Anuluj