UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rozumiem że władze miasta zgadzają się na dziurę w ziemi żeby deweloper mógł więcej zarobić? To są jakieś jaja? W czyim imieniu ta zgoda? Bo na pewno nie mieszkańców.

Jaja wielkanocne

Anuluj