UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rozumiem że władze miasta zgadzają się na dziurę w ziemi żeby deweloper mógł więcej zarobić? To są jakieś jaja? W czyim imieniu ta zgoda? Bo na pewno nie mieszkańców.
Jaja wielkanocne
Rozumiem że władze miasta zgadzają się na dziurę w ziemi żeby deweloper mógł więcej zarobić? To są jakieś jaja? W czyim imieniu ta zgoda? Bo na pewno nie mieszkańców.
Jaja wielkanocne