UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przez tydzień śpiewali, że obniżą ceny paliw, ala za nim to zrobili, to jeszcze kilka razy je podnieśli, podnosić ceny mogą kiedy chcą.. , - z godziny na godzinę, ale obniżyć, oooo, wiecie rozumiecie to już tak szybko sie nie da. , jak żyć wśród tych oszustów, kłamców, zdrajców - ciągle tu wchodzę - mimo, że już wyjechałem sporo lat temu, bo nie było dobrze, lecz miałem nadzieję, że kiedyś będzie lepiej, widzę, że się myliłem I prawdziwie współczuję mieszkańcom, - lepiej to już tylko będzie na tamtym świecie- jak nie podniosą tych cen tam u góry.

Depresyjny elblążak