Wybrany wątek opinii

Dziękujemy łaskawy urzedniku z Olsztyna za pozwolenie pogłębienia rzeki Elbląg :D jesteś cudowny, elblazanie POzdrawiaja Olsztyn i uśmiechają się szeroko :D
(2026.04.01)
Olsztyn? A co to wogóle jest?
ol_szczyn (2026.04.01)
Powrót do komentarzy