Wybrany wątek opinii
Dziękujemy łaskawy urzedniku z Olsztyna za pozwolenie pogłębienia rzeki Elbląg :D jesteś cudowny, elblazanie POzdrawiaja Olsztyn i uśmiechają się szeroko :D
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
Olsztyn? A co to wogóle jest?
Do moderacji
Odpowiedz
7
2