UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękujemy łaskawy urzedniku z Olsztyna za pozwolenie pogłębienia rzeki Elbląg :D jesteś cudowny, elblazanie POzdrawiaja Olsztyn i uśmiechają się szeroko :D
Dziękujemy łaskawy urzedniku z Olsztyna za pozwolenie pogłębienia rzeki Elbląg :D jesteś cudowny, elblazanie POzdrawiaja Olsztyn i uśmiechają się szeroko :D