UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujemy łaskawy urzedniku z Olsztyna za pozwolenie pogłębienia rzeki Elbląg :D jesteś cudowny, elblazanie POzdrawiaja Olsztyn i uśmiechają się szeroko :D


Anuluj