UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dosyc dziadostwa bez klimatyzacji i przechyłu przy wsiadaniu. Tak samo autobusy maja być z trzema drzwiami nie te krotkie dziadostwo. Dlaczego inne miasta do tego mniejsze mają lepsA komunikacje czyli autobusy jak Elbląg. Czy naprawdę nie można wreszcie mieć własnej firmy autobusowej w Elblągu.