UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dosyc dziadostwa bez klimatyzacji i przechyłu przy wsiadaniu. Tak samo autobusy maja być z trzema drzwiami nie te krotkie dziadostwo. Dlaczego inne miasta do tego mniejsze mają lepsA komunikacje czyli autobusy jak Elbląg. Czy naprawdę nie można wreszcie mieć własnej firmy autobusowej w Elblągu.


Anuluj