UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo zaj.... eb..... miejsce lepsze niż ta Topolowa która miałem dziś okazję jechać. Z powodu stawiania tam nowego bloku ulica całkiem nie przejezdna no po prostu masakra współczuję ludziom co tam mieszkają i dziwię się że się na to zgodzili.

Patryk Z