UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo zaj.... eb..... miejsce lepsze niż ta Topolowa która miałem dziś okazję jechać. Z powodu stawiania tam nowego bloku ulica całkiem nie przejezdna no po prostu masakra współczuję ludziom co tam mieszkają i dziwię się że się na to zgodzili.
Patryk Z