UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo zaj.... eb..... miejsce lepsze niż ta Topolowa która miałem dziś okazję jechać. Z powodu stawiania tam nowego bloku ulica całkiem nie przejezdna no po prostu masakra współczuję ludziom co tam mieszkają i dziwię się że się na to zgodzili.

Patryk Z

Anuluj