UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja to bym zrobił startup pod nazwą "Elbląg - tym razem na poważnie" i rozbujał to miasto od nowa. Seniorską śmietankę pogonił do domu i zaczął naprawiać to miasto z potencjałem.

to_je_pomys

Anuluj