UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja to bym zrobił startup pod nazwą "Elbląg - tym razem na poważnie" i rozbujał to miasto od nowa. Seniorską śmietankę pogonił do domu i zaczął naprawiać to miasto z potencjałem.
to_je_pomys
Ja to bym zrobił startup pod nazwą "Elbląg - tym razem na poważnie" i rozbujał to miasto od nowa. Seniorską śmietankę pogonił do domu i zaczął naprawiać to miasto z potencjałem.
to_je_pomys