Wybrany wątek opinii

Najwięcej do powiedzenia, z reguły nie na temat, mają ci co w życiu nic nie osiągnęli. Wymądrzają się choć polegli w swoim życiu.
(2026.03.17)
Bo w życiu ważne są tylko chwile, a nie osiągi, že mam ich aż tyle, że już nie mieszczą się w mojej klapie, te odznaczenia- po co mi capie.
(2026.03.17)
Odezwał sie co w życiu dorobił sie garba.
(2026.03.17)
Ten most, ten port, te połączenie wodne ile to jeszcze będzie trwało zanim to wszystko będzie działać od A do Z- et?
(2026.03.17)
Nie jestem capem, ani nie dorobiłam się garbu, żyję sobie bardzo dobrze i nie tylko chwilami, i nie biadolę na każdy temat jak to wy czynicie, bo już wam nic innego nie pozostało.
(2026.03.17)
Powrót do komentarzy