UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie jestem capem, ani nie dorobiłam się garbu, żyję sobie bardzo dobrze i nie tylko chwilami, i nie biadolę na każdy temat jak to wy czynicie, bo już wam nic innego nie pozostało.


Anuluj