UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem capem, ani nie dorobiłam się garbu, żyję sobie bardzo dobrze i nie tylko chwilami, i nie biadolę na każdy temat jak to wy czynicie, bo już wam nic innego nie pozostało.
Nie jestem capem, ani nie dorobiłam się garbu, żyję sobie bardzo dobrze i nie tylko chwilami, i nie biadolę na każdy temat jak to wy czynicie, bo już wam nic innego nie pozostało.