UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo w życiu ważne są tylko chwile, a nie osiągi, že mam ich aż tyle, że już nie mieszczą się w mojej klapie, te odznaczenia- po co mi capie.
Bo w życiu ważne są tylko chwile, a nie osiągi, že mam ich aż tyle, że już nie mieszczą się w mojej klapie, te odznaczenia- po co mi capie.