Wybrany wątek opinii

Wreszcie miasto wpadło na dobry pomysł. promocja Elblaga jako reliktu z czasów PRL... Tu wszystko jest jak dawniej, brak pracy, zaniedbade rozwaljące sie budynki, elity z czasów PRL, cały Elblag jest jak wehikuł czasu rodem z PRL. Brawo !!!
123Bhum1 (2026.03.12)
@123Bhum1 - A kto powiedział że to pomysł miasta?
(2026.03.13)
Powrót do komentarzy