UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wreszcie miasto wpadło na dobry pomysł. promocja Elblaga jako reliktu z czasów PRL... Tu wszystko jest jak dawniej, brak pracy, zaniedbade rozwaljące sie budynki, elity z czasów PRL, cały Elblag jest jak wehikuł czasu rodem z PRL. Brawo !!!

123Bhum1