UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wreszcie miasto wpadło na dobry pomysł. promocja Elblaga jako reliktu z czasów PRL... Tu wszystko jest jak dawniej, brak pracy, zaniedbade rozwaljące sie budynki, elity z czasów PRL, cały Elblag jest jak wehikuł czasu rodem z PRL. Brawo !!!
123Bhum1