UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wreszcie miasto wpadło na dobry pomysł. promocja Elblaga jako reliktu z czasów PRL... Tu wszystko jest jak dawniej, brak pracy, zaniedbade rozwaljące sie budynki, elity z czasów PRL, cały Elblag jest jak wehikuł czasu rodem z PRL. Brawo !!!

123Bhum1

Anuluj