UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

😄😄😄i znowu korki nie można było tego zrobić równolegle z przebudową drogi 13 pułku i budowa ronda. Ja się pytam czy jest tu gospodarz czy tylko zarządca?


Anuluj