UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
😄😄😄i znowu korki nie można było tego zrobić równolegle z przebudową drogi 13 pułku i budowa ronda. Ja się pytam czy jest tu gospodarz czy tylko zarządca?
😄😄😄i znowu korki nie można było tego zrobić równolegle z przebudową drogi 13 pułku i budowa ronda. Ja się pytam czy jest tu gospodarz czy tylko zarządca?