Wybrany wątek opinii

Zróbcie koszyczek, chcemy wiedzieć jaki dobrobyt jest za PO i Donalda !!
(2026.02.27)
Tanioszka i aby tak dalej. Za Tuska żyje nam się najlepiej w życiu. Żeby tylko Tusk mógł żyć wiecznie o Panie prosimy Ciebie!!!
(2026.02.27)
Idź sobie do biedry i zobacz. Cukier nie kosztuje 9 pln jak za pisu ale 1.5 pln. Olej nie kosztuje 12 pln jak za pisu ale 5 pln. Masło nie kosztuje 11 pln jak za pisu ale 3 pln. Widać że jest taniej. Nie wszystko tak spektakularnie ale ceny idą w dół
Różnice widać gołym okiem (2026.02.27)
Powrót do komentarzy