Wybrany wątek opinii
Zróbcie koszyczek, chcemy wiedzieć jaki dobrobyt jest za PO i Donalda !!
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Idź sobie do biedry i zobacz. Cukier nie kosztuje 9 pln jak za pisu ale 1.5 pln. Olej nie kosztuje 12 pln jak za pisu ale 5 pln. Masło nie kosztuje 11 pln jak za pisu ale 3 pln. Widać że jest taniej. Nie wszystko tak spektakularnie ale ceny idą w dół
Do moderacji
Odpowiedz
7
5