UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Idź sobie do biedry i zobacz. Cukier nie kosztuje 9 pln jak za pisu ale 1.5 pln. Olej nie kosztuje 12 pln jak za pisu ale 5 pln. Masło nie kosztuje 11 pln jak za pisu ale 3 pln. Widać że jest taniej. Nie wszystko tak spektakularnie ale ceny idą w dół

Różnice widać gołym okiem

Anuluj