UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tanioszka i aby tak dalej. Za Tuska żyje nam się najlepiej w życiu. Żeby tylko Tusk mógł żyć wiecznie o Panie prosimy Ciebie!!!
Tanioszka i aby tak dalej. Za Tuska żyje nam się najlepiej w życiu. Żeby tylko Tusk mógł żyć wiecznie o Panie prosimy Ciebie!!!