Wybrany wątek opinii

A co z emerytami 80+, którzy nie mają komputerów, a telafony z przyciskami? Co miasto Elbląg im odpowie?
(2026.02.27)
A miasto im powie przyjdzie pani z ECUŚ raz w miesiącu i sobie popatrzysz w tablet. Nie musisz rozumieć o co chodzi, bo w tym wieku jesteś dla nas udręką, ale popatrzysz w obrazki, gdzie pani socjalna zaklika. Na zdrowie, oby żyło się lepiej.
(2026.02.27)
Powrót do komentarzy