Wybrany wątek opinii
A co z emerytami 80+, którzy nie mają komputerów, a telafony z przyciskami? Co miasto Elbląg im odpowie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
A miasto im powie przyjdzie pani z ECUŚ raz w miesiącu i sobie popatrzysz w tablet. Nie musisz rozumieć o co chodzi, bo w tym wieku jesteś dla nas udręką, ale popatrzysz w obrazki, gdzie pani socjalna zaklika. Na zdrowie, oby żyło się lepiej.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0