UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z emerytami 80+, którzy nie mają komputerów, a telafony z przyciskami? Co miasto Elbląg im odpowie?
A co z emerytami 80+, którzy nie mają komputerów, a telafony z przyciskami? Co miasto Elbląg im odpowie?