UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A miasto im powie przyjdzie pani z ECUŚ raz w miesiącu i sobie popatrzysz w tablet. Nie musisz rozumieć o co chodzi, bo w tym wieku jesteś dla nas udręką, ale popatrzysz w obrazki, gdzie pani socjalna zaklika. Na zdrowie, oby żyło się lepiej.