Wybrany wątek opinii
Skoro SP16 taka oblegana, to dlaczego zerówki tam nie zrobicie, zeby dzieci przyzwyczajały sie do nowego miejsca?
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
@Ja55 - Jest tam zerówka.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Od przyszłego roku szkolnego szkoła nie tworzy klasy 0.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Ja55 - zerówka to jest najwyższa grupa wiekowa (6 lat) w przedszkolu
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Abc45 - Szkoła jest przepełniona tylko dlatego, że dyrekcja przyjmuje dzieci z poza rejonu nie patrząc na dobro dzieci i nauczycieli. Szatnie dla klas pierwszych to dramat. Budynek się nie powiększa a klas pierwszych przybywa. Przykre, że dyrekcja nie ogłasza naboru na konkretną liczbę dzieci, której jest w stanie zagwarantować dobre warunki na świetlicy, korytarzach w szatni. Gdyby odmawiała przyjęcia dużej liczby dzieci z poza rejonu to dzieci te rozmieszczone by były po innych placówkach w Elblągu gdzie w porównaniu z Sp16 jest utworzonych dużo mniej pierwszych klas. W SP 21 jaś 3 a w Sp16 5 klas. Dzieci spoza rejonu dojeżdżają do Sp16 to mogłyby dojeżdżać do innych placówek.
Do moderacji
Odpowiedz
9
0
@Rodzic 22221 - Jeżeli masz wybór to korzystasz. Cała ta SP16 funkcjonuje jak jeden wielki kołchoz. Właśnie drzwi otwarte mieli. Nabita aula. A spójrz na poziom nauczania w SP14 i już wiesz, że Zatorze nie skazuje Cię na podstawówkę przy Mielczarskiego. Najbliższa po sąsiedzku dzielnica.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Rodzic 22221 - Dokładnie, i to jest tak, ze np są chętni do Sp21,ale Miasto nie pozwala na wiecej klas. I każdego roku w SP21 jest lldluga lista dzieci nie przyjętych do klasy 1.Chore to jest. I tak wlasnie nasze dziecko trafiło do sp16 chociaż chcieliśmy do sp21.Widać, ze dyrka 16stki ma plecy w urzędzie, robi co chce a dzieci kiszą się w tym budynku.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3