UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Rodzic 22221 - Jeżeli masz wybór to korzystasz. Cała ta SP16 funkcjonuje jak jeden wielki kołchoz. Właśnie drzwi otwarte mieli. Nabita aula. A spójrz na poziom nauczania w SP14 i już wiesz, że Zatorze nie skazuje Cię na podstawówkę przy Mielczarskiego. Najbliższa po sąsiedzku dzielnica.